(0)
Puzzle English
English_Dom

Все дістало? 10 ознак того, що треба у відпустку + Інфографіка

Вас усе дратує? Будь-яка дрібниця вам здається нестерпною проблемою? Ранкові підйоми стають дедалі тяжчими? Схоже, що вам уже час у відпустку. Нижче наведено основні ознаки того, що пора серйозно задуматися над відпочинком.

1. Ви все частіше чуєте питання «У тебе все добре?» Можливо вираз вашого обличчя та й весь ваш вигляд наводить на такі питання ваших друзів і близьких. Підвищене відчуття втомихронічна втомазнервованість, дратівливість, головний біль стали постійними супутниками вашого життя. Це тільки у рекламі все так просто: випив мінеральної водички і знову став бадьорим і активним.

2. Навколо вас безлад, але вас це не хвилює. Те, що раніше вас турбувало: порядок у кімнаті і на робочому столі, ваша зачіска, прасування одягу, тепер відійшло на другий план.

3. Ви відчуваєте підвищену дратівливість і втому. У разі зауваження до вас, вам одразу здається, що весь світ налаштований проти вас і, що всі від вас постійно чогось вимагають.

4. «Всі мухи стали слонами». Все, що раніше ви робили з легкістю, тепер викликає у вас паніку. Причому всі невирішені дрібні справи починають накопичуватися і навалюються на ваші плечі важким тягарем. Паніка накопичується до вечора, а вранці вона стає звичним стресом.

5. Ви стали часто помилятися. Ви постійно щось забуваєте, плутаєтеся, не можете сконцентруватися. Колеги і близькі часто скаржаться на вашу забудькуватість і неуважність. У вас уже з'являється страх знову щось забути.відсутність концентрації

6. Ви все частіше усвідомлюєте, що вже довго перебуваєте в стані прокрастірнаціі, бігаючи по соціальних мережах, переглядаючи всі пости підряд. Удома ви весь вечір  просто дивитеся телевізор без будь-якого інтересу. Вам нічого не хочеться і ніщо вас не цікавить. Швидше б у ліжко ....

7. Ви довго не можете заснути. Безсоння стало хронічним. Вас не залишають думки про роботу і проблеми минулого дня. Ви подумки сваритесь з усім світом.

засіб від бессоння

8. Вранці ваша перша думка: «Знову на роботу! » Цей стрес відчувається навіть на вихідних.

9. Ви відчуваєте постійну втому, все частіше болить голова. Апетит сильно підвищується або знижується.дратівливість

10. Вам хочеться сховатися від усіх, хоч якийсь час посидіти в тиші і спокої. Вам хочеться запустити мобільником у все, що вас дратує.

Все це ознаки того, що накопичився стрес, який негативно впливає і на ваше здоров'я і на саме життя. Любіть себе, балуйте себе, відправте себе у відпустку! Всі навколишні будуть щасливі, дивлячись на вас по поверненні в доброму здоров'ї і гарному настрої.

Скачайте безкоштовно інфографіку до цієї статті тут

Пора у відпустку. 10 ознак

Сохранить

Расскажи друзьям
English_Dom
Все материалы сайта защищены авторским правом. Копирование и видоизменение материалов сайта возможно только после письменного согласия администрации сайта.
Newfrog.com INT Newfrog.com INT
Puzzle English

Контакти

admin@keep-sane.com.ua

Залиште нам повідомлення